Par mums

Pašvaldību uzņēmums SIA "ZAAO" piedāvā kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus privātpersonām un juridiskām personām visās Ziemeļvidzemes reģiona pašvaldībās, kā arī atsevišķos Malienas un Pierīgas reģiona novados. 
SIA "ZAAO" darbības virziens ir atkritumu savākšana, šķirošana, uzglabāšana, apstrāde, pārkraušana, pārvadāšana, apglabāšana. 
Uzņēmums īsteno sabiedrības izglītošanas un informēšanas aktivitātes. 

Jaunumi

  • No 1.līdz 30.jūnijam akcija "Tava daļa - lai daba zaļa!". Nododot EKO laukumos sadzīves ķīmijas vai kosmētikas plastmasas iepakojumu, laimē balvas!
  • Noslēgusies akcija “Otrreiz spēli spēlēt prieks!”. Tā tika organizēta, veicinot paradumu piešķirt labi uzturētām lietām “otro dzīvi”
  • Limbažu Bērnu literatūras centrā no 16.maija līdz 18. jūlijam apskatāmi bērnu radošie zīmējumi, kuros attēlota daba un tās aizsardzības veidi
  • Laikā no 17. līdz 29. maijam Kocēnu novada dome sadarbībā ar SIA „ZAAO” rīko ikgadējo pavasara lielgabarīta atkritumu savāšanas akciju.
  • Līdz 31.maijam akcija “EKO ZVANS”! Zvanot uz ZAAO biroju un piesakot neizjauktas nolietotas elektrotehnikas bezmaksas savākšanu, laimē iRobotu

Pakalpojumi

Piedāvājam sadzīves, būvniecības, celtniecības, lielgabarīta, lauksaimniecības un citu atkritumu veidu savākšanu. Kopā ar pašvaldībām nodrošinām otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu savākšanas infrastruktūru, sagatavojam iepakojumu pārstrādei.  Lielu uzmanību pievēršam sabiedrības izglītošanas aktivitātēm, ilgtspējīgas vides nodrošināšanai.JAUTĀJUMI UN ATBILDES

IETEIKUMI

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un mēs vēlamies, lai sadarbība ar
mūsu klientiem norisinās pēc iespējas sekmīgāk un ar
gandarījumu abām pusēm!

APTAUJA

Ar kādiem cipariem apzīmēti tie sadzīves ķīmijas vai kosmētikas iepakojumi, kuri ir otrreiz pārstrādājami?

Kontakti

SIA "ZAAO"

Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201

Tālrunis 6 42 81250, 2 65 15556

Fakss 6 42 81251

E-pasts: zaao@zaao.lv

Visi kontakti

Noderīgas saites

lddk
europa
zaao
lpva
ewwr
mwe
llpa
LTRK