ZAAO logo

Aicina nodot automašīnas riepas atbildīgi

Iestājoties aukstajam laikam, pirmajām nopietnajām salnām, parasti aizdomājamies par automašīnas tehnisko stāvokli, veicam riepu nomaiņa. Lai nodrošinātu, ka nolietotās autoriepas nenonāk dabā, bet tiek nodotas pārstrādei, tādējādi taupot arī dabas resursus, SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO) atgādina, ka riepas iespējams nodot kādā no 19 ZAAO darbības reģionā esošā EKO laukuma.

Gada laikā no vienas pilngadīgas privātpersonas 4 vieglo automašīnu riepas ZAAO EKO laukumos pieņem bez maksas. Tāpat visos EKO laukumos no 2023. gada sākuma privātpersonām ir iespēja nodot arī kravas automašīnu un autobusu riepas, samaksājot 7,01 EUR/gab. Informācija par EKO laukumu adresēm, darba laikiem pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv. 
Juridiskām personām riepu nodošana ir maksas pakalpojums. Vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot EKO laukumos (2,50 EUR/gab.), kravas automašīnu un autobusu riepas iespējams nodot AEC “Daibe” poligonā. Informācija par poligonā nododamiem atkritumu veidiem, darba laiku pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “Atkritumu nodošana poligonā

Būsim atbildīgi pret savu veselību un apkārtējo vidi!

Scroll to Top
Skip to content