ZAAO logo

Cēsīs aicina atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem

No 9. oktobra līdz 10. novembrimaicinām izmantot iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kuriem noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, atbrīvoties no piemājas teritorijās savāktām lapām un citiem zaļajiem atkritumiem bez maksas.

Atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem iespējams divos veidos – pašiem nogādājot tos EKO laukumā vai piesakot zaļo atkritumu izvešanu no savas adreses, ja tā ietilpst pašvaldības apstiprinātā adrešu sarakstā. Akcijas norises laikā to ir iespējams izdarīt bez maksas, savukārt pārējā laikā – atbilstoši ZAAO cenrādim.

Zaļie atkritumi ir: koku lapas, skujas, smalki zari, zāle, dārza atkritumi, kuros nav sadzīves atkritumu piemaisījumi.

Zaļo atritumu nodošana, pašiem nogādājot tos EKO laukumā Lapsu ielā 19, Cēsīs.
Akcijas laikā EKO laukumā bez maksas iespējams nodot zaļos atkritumus jebkurā daudzumā.

To var darīt:

  • privātmāju īpašnieki, kuriem noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu;
  • dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kuriem noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Nogādājot zaļos atkritumus EKO laukumā, tie jāievieto konteinerā bez maisiem vai kastēm.

EKO laukuma darba laiks:

Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien no plkst.8.00 līdz plkst.17.00, piektdien no plkst.8.00 līdz plkst.19.00, sestdien un svētdien no plkst.10.00 līdz plkst.14.00.

Zaļo atkritumu nodošana, piesakot bezmaksas izvešanu no savas adreses.

Pieteikt bezmaksas izvešanu no savas adreses iespējams privātmāju īpašniekiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kuru adreses iekļautas pašvaldības apstiprinātā adrešu sarakstā.

Zaļie atkritumi no adresēm tiek savākti, tukšojot lielizmēra jeb 1,1 m3 specializētos “big-bag” maisus. Ja maiss nav bojāts, iespējams izmantot iepriekšējos gados saņemtos maisus, savukārt jaunu maisu iespējams saņemt ZAAO EKO laukumā Lapsu ielā 19, maksājot maisa lietošanas maksu 7,90 EUR.

Bezmaksas tukšošana tiek nodrošināta vienu reizi, pēc maisa iztukšošanas ir iespēja pieteikt tā atkārtotu tukšošanu, bet to īpašuma saimnieks vai nama apsaimniekotājs veic pēc ZAAO cenrāža.

Pieteikt maisa izvešanu pēc tā piepildīšanas var, zvanot uz tālruņa numuru 64281250, 29225862 vai,  sūtot īsziņu, vai rakstot e-pastu uz pieteikums@zaao.lv (īsziņā vai e-pastā jānorāda maisa numurs, adrese un līgumslēdzēja vārds, uzvārds).

Pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstā iekļautas adreses, kurām jāvāc lapas no ielu malās augošiem kokiem, un tas sastādīts saskaņā ar namīpašnieku iepriekšējo gadu aktivitātēm.
Apstiprināto adrešu saraksts ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Signe Ķerpe
Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes
teritorijas apsaimniekošanas speciāliste

Scroll to Top
Skip to content