ZAAO logo

Noskaidroti akcijas “EKO ZVANS!” izlozes uzvarētāji

Šā gada septembrī SIA “ZAAO” darbība reģionā  sadarbībā ar AS “Sadales tīkls” un SIA “Karcher” norisinājās akcija “EKO ZVANS!”, kuras laikā telefoniski pieteikto, neizjaukto elektrisko un elektronisko iekārtu izvešana no adreses tika veikta bez maksas. Akcijas laikā tika saņemts 601 pieteikums, nodotais apjoms sasniedza 70 tonnas. Akcijas dalībnieki piedalījās arī vērtīgu balvu izlozē.

SIA “ZAAO” Vides ilgtspējas pakalpojumu daļas vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča norāda: “Ar šādu akcijas palīdzību vēršam sabiedrības uzmanību atbildīgai atkritumu apsaimniekošanai un resursu taupīšanai, lai nolietotās EEIA nodotu pārstrādei un veicinātu aprites ekonomiku. Būtiski, ka ilgtspējīga savu atkritumu apsaimniekošana nenozīmē sarežģītas rīcības, ja vien esam gatavi mainīt ikdienas paradumus un saudzēt vidi.”

Tehnika, kuras izvešana tika pieteikta visbiežāk, bija ledusskapis, bet daudz neatpalika arī TV un veļas mazgājamo mašīnu skaits. Tāpat akcijas laikā nogādāšanai uz pārstrādi sagatavoti putekļu sūcēji, mikroviļņu krāsnis, tējkannas, gludekļi, datori un citas iekārtas. Visvairāk jeb 25% no visiem pieteikumiem, saņemti no Balvu novada iedzīvotājiem.

Uzņēmuma “Karcher” mārketinga un produktu nodaļas vadītāja Kristīne Zandersone: “Liels prieks, ka “EKO ZVANS!” kampaņas laikā 601 cilvēks izmantoja iespēju atbrīvoties no nevajadzīgās tehnikas bez maksas. Tas parāda atbildību attiecībā pret vides saglabāšanu, kurā mēs dzīvojam. Apsveicam laimētājus ar jaunajām iegūtajām Karcher iekārtām un novēlam, lai tās ilgi kalpo.”

Akcijas organizatori kopā ar tās sadarbības partneriem vērsa uzmanību ne tikai uz vides aizsardzības jautājumiem, bet akcentēja arī elektrodrošību un produktu ilgtspēju. Ir svarīgi atbildīgi rīkoties, nodot nokalpojušu elektrotehniku pārstrādei, nelietot bojātas elektriskās un elektroniskās iekārtas, lai neapdraudētu savu veselību un īpašumu, tāpat kā ļoti būtiski jau preču iegādes posmā izdarīt izvēli par labu kvalitatīvām un ilgmūžīgām precēm.

AS “Sadales tīkls” Mācību centra elektrozinību mācību vadītājs Artūrs Šmats: “Priecājamies, ka iedzīvotāji aktīvi iesaistījās akcijā un nodeva pārstrādei elektroierīces, kas savu mūžu jau bija nokalpojušas. Dzīvot zaļāk nozīmē arī dzīvot drošāk – pareizi atbrīvojoties no vecām un bojātām elektroiekārtām, mēs ne tikai rūpējamies par vidi un taupām dabas resursus, bet arī samazinām elektrobīstamos faktorus savā ikdienā. Jāatceras, ka ir ļoti riskanti izmantot bojātas sadzīves elektroierīces, tas var apdraudēt gan cilvēka veselību un dzīvību, gan arī mājokli, paaugstinot ugunsgrēka rašanās risku.”

Akcijas izlozes uzvarētāji:

  • Skaidrīte Sidorane, Katvaru pagasts – CIETO GRĪDU TĪRĪTĀJS, Karcher.
  • Jānis Ločmelis, Kubulu pagasts – AKUMULATORA PUTEKĻSŪCĒJS, Karcher.
  • Jānis Lauris, Valmiera – STUMJAMA SLAUCĪŠANAS MAŠĪNA S 4 TWIN, Karcher.

Vērtīgas AS “Sadales tīkls” balvas ieguva:

  • Larisa Madarniece, Vectilžas pagasts.
  • Vilnis Jēkabsons, Balvi.
  • Mareks Norvelis, Priekuļi.
  • Ilze Stumpe, Sēļu pagasts.
  • Daina Gremzde, Ērģemes pagasts.
  • Antra Vazoliņa, Ape.
  • Gunita Kokareviča, Balvi.

Nolietotas elektrotehnikas savākšanas pakalpojums tiek nodrošināts arī ikdienā, izbraucot uz privātpersonas vai juridiskas personas norādīto adresi, iepriekš vienojoties par savākšanas dienu. Klientam ir jāsedz transporta pakalpojuma maksa. Bez maksas nolietotu neizjauktu elektrotehniku iespējams nodot SIA “ZAAO” EKO laukumos.

Scroll to Top
Skip to content