ZAAO logo

Pirmie soļi ZAAO jaunajā tīmekļa vietnē

No 27. februāra visiem pieejama SIA “ZAAO” tīmekļa vietne www.zaao.lv pārveidotā formātā, kurai radīts ne tikai pilnīgi jauns vizuālais dizains, bet arī veiktas strukturālas izmaiņas, lai klienti ērtāk varētu atrast sev nepieciešamo informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.

Informāciju par SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) pakalpojumiem, meklē galvenajā izvēlnē (labajā stūrī 3 horizontālas līnijas), kur katram pakalpojumam pievienots apraksts par to izmantošanas iespējām, nosacījumiem, izmaksām. Katrai atkritumu veidu grupai ir izveidota aprakstoša sadaļa, kas palīdz izprast, vai interesējošais pakalpojums atbilst vajadzībai un ir pieejams, kā arī daļai no atkritumu veidiem nosakāmas indikatīvās izmaksas, ja izvēlētais pakalpojums ir maksas.

Jaunumi

  • Sadaļa “Padomi atkritumu šķirošanā”- var kļūt par ceļvedi pareizai šķirošanai vai šķirošanas uzsākšanai. Savukārt sadaļās “EKO laukumi”, “EKO punkti”, “Šķirotie atkritumi” uzskatāmāk ir iespēja uzzināt par ZAAO šķirošanas infrastruktūru, kuru klienti tiek aicināti izmantot, lai kopējais nošķiroto un pārstrādei nodoto atkritumu daudzums palielinātos, bet apglabātais sadzīves atkritumu daudzums samazinātos.
  • Nestandarta atkritumu veidu (piemēram, liela izmēra, būvniecības, azbesta, parku un dārzu atkritumu) sadaļās, izmantojot tilpuma kalkulatoru, iespējams noteikt kopējo nododamo konkrēta veida atkritumu daudzumu, lai izmantotu pakalpojuma kalkulatoru, kas aprēķinās indikatīvās pakalpojuma izmaksas konkrētā adresē. Apzinot izmaksas, klienti var sagatavot precīzāku pakalpojuma pieteikumu un ietaupīt savu un ZAAO speciālistu laiku.
  • Jaunā vietne piemērota arī mobilā telefona, planšetes skatam, kas ļauj ērti atrast nepieciešamo informāciju par ZAAO pakalpojumiem no ikvienas vietas, kur atrodaties.
  • Izmantojot pieejamības rīku (zaļš cilvēciņš lapas kreisajā stūrī), iespējams pielāgot lapas vizuālo attēlojumu individuālajām vajadzībām.

Kā līdz šim, jaunajā vietnē ir iespējams uzzināt arī par uzņēmuma darbību, jaunumiem, rast atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kā arī nokļūt ZAAO klientu portālā, kura pārveide, būtiski uzlabojot tā funkcijas, vēl turpinās, bet tikmēr aicinām izmantot esošo pieeju pieteikums.zaao.lv.

Atgādinām, ka pieteikties ZAAO pakalpojumiem vai veikt izmaiņas jau esošajos pakalpojumos iespējams arī, rakstot uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv, uz kuru aicinām sūtīt arī vietnē pamanītās neprecizitātes un tehniskās kļūdas, kas var rasties datu pārneses rezultātā!

Scroll to Top
Skip to content