ZAAO logo

URDAI PIECI Vide. Nakts. Cilvēks.

2023.gada 8.septembrī SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parks “URDA”  aicina uz nakts pasākumu “URDAI PIECI Vide. Nakts. Cilvēks. “

2023.gads SIA “ZAAO” ir ne tikai uzņēmuma 25. gads, bet jau piecus gadus SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” , papildu izbraukumu nodarbībām, strādā un darbojas savā ēkā.

ZAAO URDA 5Lai atzīmētu gan URDA ēkas svētkus, kā arī izbaudītu vēl siltās naktis, 8.septembrī plkst.19.00 ikviens aicināts uz pasākumu “URDAI PIECI Vide. Nakts. Cilvēks.”

Papildu dabas un miera baudīšanai, krēslas aizsegā ikvienam būs iespēja orientēties dabas takā, pildot arī uzdevumus, baudīt kulinārijas mirkli ar Brigitu Puriņu no biedrības “Slow food Straupe”, kā arī piedzīvot unikālu notikumu – saulrieta sagaidīšana atkritumu poligonā “Daibe”.

Pasākums ir bez maksas. Apmeklētājiem tikai lūgums nodrošināties ar lietus un laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, dzeramo ūdeni.

Pieteikšanās līdz pat 8.septembrim ŠEIT. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Kad tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits – pieteikšanās tiks slēgta.

“URDAI PIECI Vide. Nakts. Cilvēks.” būs kā noslēdzošais pasākums svētku nedēļā, kurā katru dienu notiks arī dažādas aktivitātes izglītības iestādēm. Papildu informācija

Uz tikšanos URDA svētkos un arī ikdienā!

Cēsu novada logo Pasākums “URDAI PIECI Vide. Nakts. Cilvēks.” tiek īstenots Cēsu novada kopienu iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, ko finansiāli atbalsta Cēsu novada pašvaldība.

Scroll to Top
Skip to content