ZAAO logo

ZAAO arī šogad Ilgtspējas indeksa laureātu vidū

SIA “ZAAO” saņem Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta balvas “Ilgtspējas indekss 2023” zelta kategorijas godalgu, apliecinot uzņēmuma ieguldījumu ilgtspējas veicināšanā.

Novērtējot uzņēmumu darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni, 15. jūnijā Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts pasniedza “Ilgtspējas indekss 2023” balvas piecās kategorijās – bronzas, sudraba, zelta, platīna un dimanta. Jau septīto gadu pēc kārtas SIA “ZAAO” ieguva ZELTA kategorijas godalgu, apliecinot uzņēmuma atbildīgas un godprātīgas uzņēmējdarbības prakses īstenošanu, sekmējot ilgtspēju

Ikgadējā dalība Ilgtspējas indeksā palīdz novērtēt korporatīvās atbildības līmeni uzņēmumā. SIA “ZAAO” Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova uzsver: “Ilgtspējas indekss SIA “ZAAO” palīdz paskatīties uz saviem procesiem, novērtējot darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni, iegūt idejas, ko varam pilnveidot un uzslavēt sevi par veiksmēm. Nemainīgais novērtējums veicina apņemšanos pilnveidot savu sniegumu jau augstākā kategorijā un meklēt arī jaunus ceļus ilgtspējas veicināšanā.”

Šajā gadā SIA “ZAAO” tika vērtēts kopā ar vairāk kā 100 uzņēmumiem, kļūstot par vienu no 27 uzņēmumiem, kas ieguva zelta kategoriju. Ekspertu novērtējums un sniegtās rekomendācijas uzņēmumiem būs pieejamas vēlāk, kas tiks rūpīgi izanalizētas, nosakot arī nākamā gada uzņēmuma darbības mērķus.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem izvērtēt savu vadības procesus, tādējādi veicinot arī izaugsmi. Lai noteiktu balvu ieguvējus, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta dažādu jomu speciālisti vērtē uzņēmumu iesniegtos faktiskos datus vairākās kategorijās, sākot no iekšējās uzņēmuma vides, pakalpojumiem, līdz katra uzņēmuma darbībām kopējās vides un valsts ilgtspējas veicināšanā.

Scroll to Top
Skip to content