ZAAO logo

ZAAO paplašina norēķinu iespējas

Līdz ar norēķinu sistēmas maiņu no 2023. gada sākuma, SIA “ZAAO” paplašinājis sadarbību ar Latvijas bankām. No marta maksājumus par pakalpojumiem var veikt arī uz AS “Citadele banka” kontu, bet drīzumā internetbankās varēs pieslēgt automātisku rēķinu apmaksu par SIA “ZAAO” pakalpojumiem.

SIA ”ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) norēķinu sistēma paredz, ka pēc pakalpojuma saņemšanas līdz nākamā mēneša 5. datumam klientam tiek nosūtīts rēķins par sniegtajiem pakalpojumiem. Lai rēķinu apmaksa būtu pēc iespējas ērtāka un pieejamāka ZAAO klientiem, tiek piedāvāti vairāki maksāšanas veidi.

Viens no populārākajiem veidiem maksājuma veikšanai ir pārskaitījums internetbankā, maksājuma uzdevumā norādot līguma numuru. ZAAO ir noslēgti sadarbības līgumi ar vairākām bankām, tādējādi klientiem piedāvājot izvēlēties sev ērtāko banku un veikt maksājumus bez komisijas maksas. No 2023. gada marta, papildu jau ierastajiem uzņēmuma norēķinu kontiem AS “Swedbank”, AS “Luminor Bank”, AS “SEB banka”, ZAAO klienti var veikt maksājumus arī uz AS “Citadele banka” norēķinu kontu Nr. LV11PARX0012722830001. Visu banku norēķinu konti atrodami gan ikmēneša rēķinā, gan arī tīmekļa vietnē www.zaao.lv sadaļā “ZAAO rekvizīti”.

Klienti, kuriem nav iespēja izmantot internetbanku, par ZAAO pakalpojumiem var samaksāt Latvijas Pasta nodaļās, “Maxima”, “Mego”, “top!” (SIA “Madara 89”) veikalos un “Narvesen” kioskos, uzrādot ZAAO Klienta maksājumu kartīti vai saņemto rēķinu.

Lai ikmēneša rēķinu apmaksu padarītu vēl ērtāku, plānots, ka no 2023. gada aprīļa ZAAO uzsāks izmantot arī e-rēķinu sistēmu, kas ļaus sadarbības banku klientiem savās internetbankās pieslēgt ZAAO rēķinu automātisko apmaksu. Paralēli šai iespējai, ZAAO veiks izmaiņas arī ikmēneša rēķinos, iekļaujot tajos norēķinu baneri, kas ļaus nokļūt uz vēlamo internetbanku un padarīs norēķinu veikšanu ērtāku tiem klientiem, kas neizmantos automātisko rēķinu sistēmu internetbankā.

ZAAO šobrīd strādā arī pie jauna klientu portāla un ZAAO aplikācijas izveides, kas nodrošinās, ka maksājumus varēs veikt vēl ērtāk, no ZAAO portāla autorizējoties ar eParakstu vai internetbanku. Par šo pakalpojumu ZAAO informēs klientus tad, kad tiks publicēts jaunais portāls.

Papildu informācija un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par ZAAO norēķinu sistēmu pieejamas tīmekļa vietnē www.zaao.lv sadaļā “Jautājumi”, vai sazinoties ar ZAAO Klientu apkalpošanas daļu zaao@zaao.lv.

Scroll to Top
Skip to content